На Херсонщині росіяни займаються мілітаризацією українських підлітків – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву.

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області росіяни займаються мілітаризацією української молоді, аби надалі вони воювали проти України.

Відтак, бойовики так званого “батальйону імені Маргєлова” (окупаційний підрозділ, який мімікрує під місцевих добровольців) провели навчання для декількох учасників окупаційного руху “Юнармія”.

Підлітків навчали стрільбі, тактики й іншим військовим речам. Також підліткам проводили пропагандистські лекції російського бачення “СВО” та нібито обґрунтували “приналежність” їх рідного краю до РФ.

У ЦНС зауважили, що учасники таких мілітарних рухів надалі за планом Москви мають сформувати “кістяк” місцевих мобілізованих.

Україна та Європейський Союз не можуть бути “заручниками” окремою групи польських далекобійників, які блокують польсько-український кордон на знак протесту проти конкуренції з боку українських перевізників, заявила єврокомісарка з питань транспорту.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.