Росіяни не можуть протистояти ЗСУ на лівому березі Херсонщини – британська розвідка

Джерело: Міноборони Великої Британії

Британські розвідники прокоментували ситуацію на лівому березі Херсонської області, зазначивши, що там окупанти не можуть протистояти українським силам.

Причина – застосування Збройними силами України БпЛА, оснащеними боєприпасами для завдання ударів по росіянах.

За даними розвідників, ЗСУ використовують дрони та артилерію для ураження транспортних засобів армії РФ.

Зокрема, за даними одного з російських воєнкорів, навколо Кринок українські воїни знищили 90% російської техніки.

“Нездатність Росії протистояти FPW-дронам, ймовірно, пов’язана з нестачею російських засобів радіоелектронної боротьби у цьому районі”, – резюмували фахівці.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.