Росіяни незаконно озвучили український серіал «Спіймати Кайдаша» для піратських платформах
Джерело: програма Сніданок. Вихідний
Актор Григорій Бакланов, який зіграв Лавріна в українському серіалі “Спіймати Кайдаша”, заявив, що росіяни поцупили серіал і переклали його на російську мову. Вони транслюють його на піратських платформах.
Зокрема росіяни відфотошопили постери, які актор показав у Stories.

Фото: instagram.com/baklanov.gr
Акторка Антоніна Хижняк (Мотря у серіалі) прокоментувала вчинок росіян:
“Просто жесть. Вони вміють тирити, погано фотошопити, діпфейки — це все теж з їхнього боку. Я бачу, що це тупо стирене і переозвучене. Я думаю, ну ось у цьому всі вони, ось уся їхня суть. Просто втіхушу вкрасти, переозвучити й ще щось там своє придумати. У мене немає слів. Першим це запустив Гриша Бакланов, знайшов десь ці афіші, тегнув мене і понеслася. Я тільки вчора це побачила. Ще особисто ми не обговорювали. Але ми всі одностайні в тому, що це зашквар, ну це ж якийсь жах. Як так?!” — зазначила акторка.

Фото: instagram.com/baklanov.gr

Фото: instagram.com/baklanov.gr
Довідка. “Спіймати Кайдаша” вийшов у 2020 році від компанії “ПроКіно” для телеканалу СТБ. Сюжет серіалу заснували на повісті Івана Нечуя-Левицького “Кайдашева сім’я”. Всього він містить 12 серій.
- Анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня” переклали російською та нелегально виклали на піратських сайтах. У мережу “злили” одну з версій мультфільму.
За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.
Вірменський президент Ваагн Хачатурян 4 квітня підписав закон про початок вступу Вірменії до Європейського Союзу.
На засіданні 4 квітня уряд Норвегії затвердив збільшення допомоги Україні у 2025 році до 85 мільярдів крон ($7,8 млрд).
Колишньому розвіднику Роману Червінському продовжили запобіжний захід, однак частково пом’якшили його: чоловікові дозволили зняти електронний браслет, а також повернули закордонний паспорт.
Європейські союзники України та Канада закликали очільника Росії Володимира Путіна негайно відповісти на пропозицію США щодо часткового припинення вогню, яку Київ прийняв без жодних умов.