Росіяни обстріляли Нікополь: 5 людей загинули, 19 поранені

Джерело: Олександр Ганжа

В суботу, 4 квітня, російські окупанти обстріляли місто Нікополь у Дніпропетровській області. Повідомляється про 5 загиблих та 19 постраждалих.

Як повідомив очільник ОВА Олександр Ганжа, ворог завдав удару FPV-дронами – зайнялася пожежа, понівечені торгівельні павільйони та магазин.

Загинули пʼятеро людей – 3 жінки та 2 чоловіків.

Ще 19 людей поранені, серед них дівчина 14 років. Дитина у лікарні, її стан медики оцінюють як тяжкий.

Працівники ДБР скерували до суду обвинувальний акт щодо катування чоловіка в одному з відділів РТЦК та СП Миколаївської області.

Правоохоронці оголосили підозру колишній начальниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький), котра є родичкою колишньої очільниці Хмельницької МСЕК. Їй інкримінують умисне внесення недостовірних відомостей до декларації.

Російське керівництво переміщує системи протиповітряної оборони з регіонів країни до Москви та району Керченського мосту. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський за підсумками доповіді керівника ГУР МО Олега Іващенка.

В місті Конотоп на Сумщині кількість постраждалих внаслідок російської атаки на кінотеатр зросла до шести.

Соціальна платформа Reddit дедалі частіше стає місцем, де кіностудії та продюсери шукають нові ідеї для фільмів, а також майбутніх сценаристів і режисерів. Одним із найяскравіших прикладів такого явища став фільм “Backrooms: Залаштунки”, який до виходу в прокат пройшов шлях від інтернет-спільноти до великого голлівудського проєкту.