Росіяни погрожують фермерам на ТОТ конфіскацією, якщо ті не зареєструються в реєстрах РФ

Джерело: Центр національного спротиву

На тимчасово окупованих територіях України російські загарбники погрожують фермерам, які не зареєструвалися в російських реєстрах, конфіскацією бізнесу.

Зокрема, на ТОТ України  російські окупанти проводять збори з місцевими фермерами, де вимагають від них оформлення згідно з законодавством РФ.

З моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну росіяни розповідають про “повну підтримку” з боку місцевого населення. Одначе, факти вказують на протилежне, адже на територіях, які окуповані після повномасштабного вторгнення, місцеві досі саботують реєстрацію бізнесу згідно з вимогами російського законодавства.

Відтак, представники російських окупаційних адміністрацій системно проводять різного роду збори, де тиснуть на місцевих підприємців.

Зокрема на ТОТ Запоріжжя відбулися “наради” за участі місцевих фермерів. На заході були присутні так звані податківці та представники каральних органів, зокрема російські поліцаї. В межах зборів фермерам погрожували конфіскацією бізнесу, якщо ті не будуть працювати згідно з російським законодавством.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.