Росіяни погрожують фермерам на ТОТ конфіскацією, якщо ті не зареєструються в реєстрах РФ

Джерело: Центр національного спротиву

На тимчасово окупованих територіях України російські загарбники погрожують фермерам, які не зареєструвалися в російських реєстрах, конфіскацією бізнесу.

Зокрема, на ТОТ України  російські окупанти проводять збори з місцевими фермерами, де вимагають від них оформлення згідно з законодавством РФ.

З моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну росіяни розповідають про “повну підтримку” з боку місцевого населення. Одначе, факти вказують на протилежне, адже на територіях, які окуповані після повномасштабного вторгнення, місцеві досі саботують реєстрацію бізнесу згідно з вимогами російського законодавства.

Відтак, представники російських окупаційних адміністрацій системно проводять різного роду збори, де тиснуть на місцевих підприємців.

Зокрема на ТОТ Запоріжжя відбулися “наради” за участі місцевих фермерів. На заході були присутні так звані податківці та представники каральних органів, зокрема російські поліцаї. В межах зборів фермерам погрожували конфіскацією бізнесу, якщо ті не будуть працювати згідно з російським законодавством.

Після нічної атаки Росії на Україну міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що тиск має бути спрямований на Москву, а не на Київ.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія нібито готова до укладення мирної угоди, і тепер, за його словами, черга за Україною.

Колишній радник президента Польщі з міжнародних питань професор Роман Кузьняр високо оцінив виступ у Сеймі глави МЗС Радослава Сікорського, котрий відзначивши найскладнішу міжнародну політику за минуле десятиліття, зауважив, що доки НАТО залишається ефективним альянсом — Росія не має шансів на перемогу.

Поки Сполучені Штати посилюють тиск на Україну щодо домовленостей із Росією, в європейських столицях зростає занепокоєння щодо затягування повномасштабної війни.

З лютого 2023 року застосування росіянами небезпечних хімічних речовин набуло системного характеру. Попри заяви про повне знищення хімічної зброї, країна-агресор зберігає промислові потужності для її відновлення та виробництва.