Росіяни просуваються дійсно швидко – заступник комбрига 3 ОШБр Жорін

Джерело: канал Максима Жоріна у Telegram.

Заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін констатував, що росіяни зараз просуваються дійсно швидко. І єдине, що їх здатне зупинити – це супротив ЗСУ.

Військовий констатує: не можна ставитися легковажно до ідей росіян захопити Київ і сподіватися, що їм це не під силу в жодному разі.

“Правда в тому, що русаки дійсно швидко просуваються, це нескладно помітити навіть по картах, які є в мережі. Переможними піснями, надіями і сподіваннями їх не зупинити. Росіяни зупиняються тільки там, де отримують п***ліну”, – стверджує Жорін.

Він додає, що якщо росіян не зупинити, війна може прийти до кожного дуже швидко. Зокрема до тих, хто її свідомо уникав. І єдиний шанс уникнути цього – ставати до боротьби.

“Все дуже просто: чим раніше ми знищимо росіян, тим швидше закінчиться війна”, – наголосив Максим Жорін.

30 квітня міністерка економіки Юлія Свириденко спільно із міністром фінансів США Скоттом Бессентом підписала Угоду ​​про створення Інвестиційного фонду відбудови США–Україна. Як зауважила міністерка, мовиться про співпрацю на десятиліття вперед.

Орієнтовна вартість робіт з відбудови сучасного корпусу лікарні “Охматдит” становитиме близько 396 мільйонів гривень. Проєктно-кошторисна документація наразі проходить експертизу, а тендер на капітальний ремонт сучасного корпусу оголосять на платформі Prozorro у першій половині травня.

Спецпредставник президента США з питань України Кіт Келлог наголосив, що главі РФ Володимиру Путіну варто визнати зміну ситуації на користь України. Генерал у відставці зауважив, що росіянам, попри шалені втрати у лавах своєї армії, за півтора року не вдалося досягти серйозних здобутків на фронті.

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді відмовився приїхати до Москви на 9 травня. Про те, що Моді не прийняв запрошення глави РФ Володимира Путіна брати участь в урочистих заходах, повідомив прессекретар Кремля Дмитро Пєсков.

Компанії McDonald’s і Coca-Cola досі розглядають російський ринок як зону підвищених ризиків і не планують повертатися до діяльності у цій країні, свідчать листи компаній до правозахисної групи B4Ukraine.