Росіяни стали «засипати» боєприпасами завод у Вовчанську після його звільнення — речник
Джерело: телемарафон
Після звільнення Вовчанського агрегатного заводу силами Головного управління розвідки МОУ — російські війська активно завдають по ньому ударів, використовуючи широкий спектр озброєння.
Речник оперативно-тактичного угруповання “Харків”, полковник Віталій Саранцев наголосив, що ситуація на Харківському напрямку залишається складною. Противник продовжує штурмові дії, особливо у районі Вовчанська, де бої залишаються найінтенсивнішими.
Після звільнення Вовчанського агрегатного заводу, цей об’єкт став основною ціллю для російських військ. Як зазначив Саранцев, хоча завод не є важливою тактичною позицією для ворога, його втрата завдала сильного удару по іміджу російських сил.
Через це окупанти намагаються знищити завод, використовуючи важку вогнеметну систему ТОС-1А та скидаючи керовані авіабомби (КАБи), діючи за своєю стандартною тактикою – знищувати те, що не змогли утримати.
Ситуація у Вовчанську залишається однією з найскладніших у регіоні.
- Станом на 29 вересня оперативна ситуація на Харківському напрямку залишається складною. Сили оборони України продовжують стримувати натиск російських окупаційних військ.
Європейська Комісія допоможе Україні профінансувати закупівлю газу, зокрема через Ukraine Facility спільно з партнерами-виконавцями, що дозволить збільшити запаси газу для забезпечення безпеки постачання.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 лютого. Від початку цієї доби відбулося 92 бойових зіткнення.
Президента Володимира Зеленського закликали розблокувати кошти місцевого самоврядування для підтримки Сил оборони. На підписання відповідної петиції залишилося п’ять днів.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Україна “можливо” зможе повернути частину окупованих Росією територій, однак це буде “непросте завдання”.
Глава РФ Володимир Путін 24 лютого скликав нараду щодо розвитку галузі рідкісноземельних металів в РФ, заявивши, що рідкісноземельні метали є критично важливими для мікроелектроніки, енергетики, цифрової економіки, та цивільного та оборонного секторів Росії.