Росіяни в Маріупольському драмтеатрі влаштовують шоу у величезних кокошниках

Джерело: Аліна Алімова/Facebook
В Маріупольському драматичному театрі, який у 2022 році бомбардували окупанти, росіяни поставили шоу “Аленький цветочек” (“Червоненька квіточка”) на основі російської казки.
Про прем’єру постановки в тимчасово окупованому Маріуполі розповіла російська художниця-постановниця Аліна Алімова. Українці в коментарях стали обурюватись й називали це танцями на кістках. На момент написання матеріалу допис Алімової став недоступний.

Джерело: Аліна Алімова/Facebook
“Прем’єра!!! “Червоненька квіточка” в Маріупольському драматичному театрі
П’єса Анна Богачова
Режисерка-постановниця Анна Башенкова
Художниця-постановниця Аліна Алімова
Хореографка Ірина Корнєєва
Композитор Роман Сарнатський
Художник зі світла Дмитро Зименко
Спасибі найкрутішій команді, майстерням:
Костюми — майстерні “Так-от” Олексій Миколайович Вікторов, Тетяна Кулікова
Декорації — майстерні “Декарт” Лев Сосков, Віктор Девятков
Спасибі Маріупольському театру, театру Націй і Євгену Віталійовичу Миронову“, – написала Алімова й додала фото з шоу.

Джерело: Аліна Алімова/Facebook

Джерело: Аліна Алімова/Facebook

Джерело: Аліна Алімова/Facebook

Джерело: Аліна Алімова/Facebook

Джерело: Аліна Алімова/Facebook

Джерело: Аліна Алімова/Facebook

Джерело: Аліна Алімова/Facebook

Джерело: Аліна Алімова/Facebook
Нагадаємо, 16 березня 2022 року, російські військові скоїли один з найбільших воєнних злочинів в Україні – бомбардування Маріупольського драмтеатру, де ховались сотні мирних мешканців, зокрема й діти.

Джерело: Reuters
Будівля театру використовувалась мешканцями як бомбосховище. Досі невідомо, скільки точно осіб перебувало у приміщенні. За різними оцінками, там могло бути від 500 до 1200 мирних маріупольців.
Поруч з драмтеатром містяни зробили великий напис “ДЕТИ”, аби будівля не піддавалась обстрілам. Однак це не зупинило російських військових, які вранці 16 березня завдали авіаударів по драмтеатру двома надпотужними (імовірно, 500-кілограмовими) авіабомбами.
Скільки маріупольців стали жертвами воєнного злочину росіян достеменно невідомо й досі.
- Ірландський актор Джек Глісон, який зіграв Джоффрі Баратеона в серіалі “Гра престолів”, прочитав уривок із щоденника 9-річного Єгора Кравцова з Маріуполя.
- У тимчасово окупованому Маріуполі загарбники планують встановити монумент “Маріуполь – місто військової слави”, який має стати символом прославлення окупації.
- Окупанти не мають наміру відновлювати “Азовсталь” у Маріуполі. Замість цього вони планують створити там центр розваг.
- Російські окупанти продовжують зводити нову будівлю театру, намагаючись приховати сліди своїх воєнних злочинів. За їхніми заявами, обсяг виконаних робіт вже досяг 65%, а завершити будівництво планують до кінця 2025 року.
На території Фінляндії затримали колишнього найманця російської приватної військової компанії “Вагнер”, який воював проти України й просив про притулок.
Правоохоронці Київської області повідомили про підозру зловмисникам, які на понад 4 000 000 гривень ошукали родини військових.
Воюючи на боці України, загинув 21-річний угорський доброволець Ашер Беньямін, повідомили журналістам неофіційні українські та угорські джерела, а також батько бійця.
12 липня російські окупанти скинули КАБ на селище у Дніпропетровській області, внаслідок чого загинуло двоє людей.
За попередніми даними, причиною катастрофи літака авіакомпанії Air India, що сталася минулого місяця і забрала життя 260 людей, стало припинення подачі палива до двигунів.