Росіяни вдарили по інфраструктурному об’єкту на Житомирщині та поцілили по Черкащині

Джерело: глава Житомирської ОВА Віталій Бунечко у Telegram та очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець у Telegram.

У ніч на 25 липня росіяни поцілили по Житомирщині та Черкаській області. У першому випадку постраждав інфраструктурний об’єкт, а у другому — порожній сільськогосподарський ангар та поля.

Глава Житомирської ОВА зазначив, що область атакували дронами-камікадзе. На місце влучання прибули всі екстрені служби.

Дані щодо жертв та масштабів пошкоджень уточнюється.

Табурець  зазначив, що на Черкащині зафіксовано три влучання ворожими дронами. Зокрема удар відбувся по полю та у порожній с/г ангар. Стосовно потерпілих не повідомлялося.

Пожежі не будо. Працюють оперативні групи.

  • Вночі 25 липня російські окупаційні війська атакували України дронами-камікадзе. БпЛА , зокрема, були випущені й на Київ, проте всі дрони збито силами ППО ще на підльоті до столиці.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.