Росіяни вдруге за день вдарили по будівлі Херсонської ОДА. Фактично, її знищили

Джерело: Олександр Прокудін

В четвер, 5 червня, російські війська вдруге поцілили по будівлі Херсонської облдержадміністрації та фактично зруйнували її.

“Росіяни знищили будівлю Херсонської обласної державної адміністрації. Інформацію щодо потерпілих уточнюємо”, – написав керівник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

Першого за сьогодні удару по будівлі російські окупанти завдали близько 5:30 ранку. Тоді ракети суттєво пошкодили її.

Джерело: Суспільне Херсон

Перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський повідомив, що будівля обладміністрації вже давно не використовувалася і неодноразово була під ворожим обстрілом.

Посадовець вказав, що вона не є центром ухвалення жодних рішень — ні військових, ні цивільних. Росіянам була потрібна виключно яскрава картинка.

“Той факт, що поруч житлові багатоквартирні будинки, їх не хвилює. Спочатку били “КАБами”, а потім додали артилерію й дрони”, – написав Соболевський.

Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.

Північна Корея повинна будувати два військові кораблі розміром з її 5000-тонний есмінець “Чхве Хьон” щороку протягом наступних п’яти років, заявив лідер Кім Чен Ин на церемонії введення в експлуатацію есмінця у 23 червня.

Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.

На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.

СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.