Росіяни вдруге за день вдарили по будівлі Херсонської ОДА. Фактично, її знищили
Джерело: Олександр Прокудін
В четвер, 5 червня, російські війська вдруге поцілили по будівлі Херсонської облдержадміністрації та фактично зруйнували її.
“Росіяни знищили будівлю Херсонської обласної державної адміністрації. Інформацію щодо потерпілих уточнюємо”, – написав керівник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.
Першого за сьогодні удару по будівлі російські окупанти завдали близько 5:30 ранку. Тоді ракети суттєво пошкодили її.

Джерело: Суспільне Херсон
Перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський повідомив, що будівля обладміністрації вже давно не використовувалася і неодноразово була під ворожим обстрілом.
Посадовець вказав, що вона не є центром ухвалення жодних рішень — ні військових, ні цивільних. Росіянам була потрібна виключно яскрава картинка.
“Той факт, що поруч житлові багатоквартирні будинки, їх не хвилює. Спочатку били “КАБами”, а потім додали артилерію й дрони”, – написав Соболевський.
- Вночі 5 червня росіяни завдали ударів по Харкову ракетою та безпілотниками. Внаслідок атаки постраждали 19 людей, серед яких семирічний хлопчик, дев’ятирічна дівчинка, дві 13-річні дівчини та вагітна жінка.
- У Прилуках (Чернігівська область) рятувальник прибув ліквідовувати наслідки атаки БпЛА до свого ж дому.
Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.
Північна Корея повинна будувати два військові кораблі розміром з її 5000-тонний есмінець “Чхве Хьон” щороку протягом наступних п’яти років, заявив лідер Кім Чен Ин на церемонії введення в експлуатацію есмінця у 23 червня.
Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.
На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.
СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.