Росіяни встановлюють нові загородження у Севастопольській бухті (фото)

Джерело: аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк

У мережі поширили супутниковий знімок, як росіяни встановлюють нові загородження на вході до Севастопольської бухти.

У цій бухті знаходиться найбільша військово-морська база Чорноморського флоту РФ. Сам знімок було зроблено 13 жовтня 2023 року.

“Ось нещодавній погляд на загородження, які Росія встановила на вході в Севастопольську гавань у Криму, щоб протистояти безпілотникам ВМС України”, – зазначив аналітик.

Україна постала перед серйозною проблемою забезпечення електроенергією, оскільки РФ  посилюють атаки на електростанції, що негативно впливає на виробництво зброї. Це стало відомо під час спроби країни стримати просування російських військ.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Сьогодні, 22 травня, російські війська обстріляли центральну частину міста Чугуїв Харківської області. Є постраждалі.

Минулої доби, 21 травня, російські загарбники атакували низку житлових кварталів населених пунктів Херсонської області та місто Херсон, внаслідок чого вісім людей зазнали поранень, серед них дитина.