Росіяни випустили ракети по Україні: у низці регіонів оголошено тривогу

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

Російські окупаційні війська атакують Україну крилатими ракетами. У низці областей оголошено повітряну тривогу, мешканців закликають пройти до укриттів.

На цей час повітряну тривогу оголошена у більшості східних, центральних та північних областей.

За даними Повітряних сил, російські окупанти випустили по Україні крилаті ракети зі східного напрямку.

У Повітряних силах також зауважили, що ракетна небезпека на даний час для центральних та північних областей.

Фото: скриншот з alerts.in.ua

ОНОВЛЕННЯ: о 13:48 ракетна загроза розширилась також на західні регіони України.

Фото: скриншот з alerts.in.ua

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.