Росіяни вивозять з ТОТ членів фейкових виборчих комісій на навчання до РФ – ЦНС

Джерело: пресслужба ЦНС

У Центрі національного спротиву повідомили, що росіяни розпочали підготовку до так званих “виборів” президента РФ на тимчасово окупованих територіях України.

Тож нині росіяни вивозять колаборантів з ТОТ, що допомагають ворогу в окупації свого рідного краю, на навчання до РФ. Там так званих членів “виборчих комісій” навчатимуть фальсифікувати вибори. Усе — задля імітації легітимності правління міжнародного злочинця глави РФ Володимира Путіна, зазначили у ЦНС.

Колаборантів вивозять у Москву та П’ятигорську, де їх інструктуватимуть росіяни. Проте зауважимо, що ці навчання марні, адже повертатись в Україну вони вже будуть лише для подальшого суду над ними за держзраду, — нагадали у пресслужбі.

У повідомленні зазначили, що Центру національного спротиву завдяки мешканцям ТОТ вже відомі імена зрадників й цей перелік переданий правоохоронцям. Водночас нагадали, що повідомити про ворога або колаборанта можна за посиланням.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Маріуполі окупанти сфальсифікували результати так званих “виборів”, “намалювавши” необхідні їм цифри.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.