Росіяни завдали ракетного удару по Університету нафти і газу на Прикарпатті

Джерело: мер Івано-Франківська Руслан Марцінків

Під час нічної ракетної атаки РФ завдала удару по Івано-Франківську. У місті зафіксовано низку руйнувань, зокрема пошкоджено Університет нафти та газу.

За даними місцевої влади, унаслідок нічної атаки окрім університету пошкоджено 14 будівель, дитячий садок та ліцей. Також руйнувань зазнали 1000 квадратних метрів дахів та понад 800 вікон.

“Механізм компенсацій вже напрацьовуємо. Фахівці обійдуть кожне постраждале помешкання, встановлять збитки і після того можна буде звертатися за компенсацією в ЦНАП”, – повідомив Марцінків.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.