Росіяни знову обстріляли Запоріжжя: цілили по цивільній інфраструктурі міста (доповнено)

Джерело: голова Запорізької ОВА Юрій Малашко/Telegram

Надвечір 10 серпня російські окупанти знову обстріляли Запоріжжя. Вдарили по об’єкту цивільної інфраструктури міста.

Знову ціллю російської терористичної атаки обрано об‘єкт цивільної інфраструктури. Знову ніяких військових цілей, – зазначив Малашко.

Знову ніяких військових цілей. Дуже людна в цей час територія. Їду на місце. Сподіваюсь, без жертв, – наголосив він у повідомленні.

ДОПОВНЕНО: 20:13

Малашко зазначив, що на місці працюють всі служби, аби мінімізувати збитки, яких намагається завдати РФ. Він запевнив, що після того, як медики завершать надавати допомогу всім постраждалим, інформацію оприлюднять.

Найголовніше – життя наших людей, – додав глава ОВА.

Згодом секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв зазначив, що на цей час відомо про двох постраждалих, їх доставлено до медичного закладу.

ДОПОВНЕНО: 20:40

Малашко повідомив, що у результаті ракетної атаки по Запоріжжю одна особа загинула. Кількість поранених зросла до дев’яти осіб.

Також на цей час зафіксовано незначні ушкодження медичного і освітнього закладів. Окрім того, вже відомо про дві ушкоджені багатоповерхівки.

Нагадаємо, 9 серпня російські загарбники атакували житловий квартал Запоріжжя, внаслідок чого є загиблі та поранені серед цивільного населення.

Інформацію про удар по Запоріжжю також підтвердив голова Запорізької ОВА Юрій Малашко. За його даними, окупанти зруйнували храм.

5 серпня російські окупанти завдали ракетного удару по околицях міста.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.