Росіяни знищили Палац культури у Часовому Ярі

Джерело: глава Донецької ОВА Павло Кириленко у Facebook.

Росіяни завдали удару по Палацу культури у Часовому Ярі, знищивши об’єкт. У будівлі розташовувався міський гуманітарний штаб і місце надання медичної допомоги.

Фото: Павло Кириленко

За його словами, удар було завдано касетними боєприпасами. Внаслідок атаки сталася пожежа, яку рятувальники не змогли оперативно загасити через обстріл. Співробітники ДСНС були змушені припинити роботу.

Будівля повністю згоріла. Також було знищено незначний запас гуманітарної допомоги — харчові набори, побутова хімія й медичне обладнання.

Фото: Павло Кириленко

Стосовно загиблих чи постраждалих інформації не надходило.

Фото: Павло Кириленко

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.