«Розгледіли пропаганду»: на Олімпіаді каноїстку змусили прибрати надпис «I am Ukrainian»

Джерело: BGV Group, компанія-партнер Анастасії Рибачок

Компанія, що спонсорує українську каноїстку Анастасію Рибачок і придбала для неї човен на Олімпіаду в Парижі, заявила, що Міжнародна федерація каное змусила зафарбувати напис “I am Ukrainian” (“Я – українка”) на її човні.

Установа цензурувала надпис на її каное, вважаючи це пропагандою. МОК забороняє будь-які написи, пов’язані з війною, як-от “Stop War”.

“Але ж напис “I am Ukrainian” – це інше, він вказує на нашу приналежність до України, це важливо”, – поділилася Анастасія.

Джерело: Анастасія Рибачок / Facebook

Партнери придбали для Анастасії Рибачок унікальне каное на цьогорічні Ігри. Дизайн човна Анастасія розробила самостійно, відобразивши важливість самоідентичності та української незламності.

“Це – насамперед, символ віри в мене та мої можливості. Створюючи дизайн для каное, я прагнула підкреслити, що я – з України і цим неймовірно пишаюсь!”.

Цього року Анастасія змагатиметься у двох категоріях: каное-двійка на 500 метрів і каное-одиночка на 200 метрів. У 2020 році спортсменка виборола срібло.

Турецький суд заблокував доступ до частини контенту чат-бота Grok, розробленого компанією xAI Ілона Маска. Влада заявила, що чат-бот генерує відповіді, що ображають президента Реджепа Таїпа Ердогана, засновника сучасної Туреччини Мустафу Кемаля Ататюрка та релігійні цінності.

Семирічного собаку-шукача Бруно 6 липня знайшли мертвим у центрі дресирування поблизу італійського міста Таранто. Пес протягом кількох годин помирав болісною смертю, після того як йому кинули ковбаски, начинені цвяхами.

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц вважає, що можливості для мирного врегулювання війни Росії проти України більше не існує.

За даними дослідження Соціологічної групи “Рейтинг”, найвищу довіру серед українських політиків і посадовців має колишній головнокомандувач ЗСУ, а нині надзвичайний повноважний посол України у Великій Британії Валерій Залужний (73%).

Результати нового дослідження засвідчили, що людська діяльність у минулому стала причиною того, що кліщі широко переносять небезпечні хвороби.