Розслідування причин авіакатастрофи на Житомирщині може тривати до пів року — речник
Джерело: телемарафон
У Повітряних силах заявили, що не знають, скільки буде тривати розслідування авіатрощі у Житомирській області, внаслідок якої загинуло троє українських льотчиків.
За словами речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, бувають різні терміни розслідування.
“Зазвичай у нас є спеціальна лабораторія, де є вузькоспрямовані фахівці, які по ланцюжку розкладають кожну деталь літака, щоб з’ясувати, що сталося. Більше інформації, звичайно, є у бортових самописцях, які мають записи радіообміну. Різні терміни бувають, навіть до пів року затягується розслідування”, – сказав він.
Також два навчально-бойові літаки Л-39 виконували бойове завдання, визначене керівництвом бригади. Через трагедію завершити його не вдалося.
- 26 серпня президент України Володимир Зеленський прокоментував авіакатастрофу у Житомирській області.
- 25 серпня в небі над Житомирщиною під час виконання бойового завдання зіткнулись екіпажі двох навчально-бойових літаків L-39, внаслідок чого загинуло троє пілотів 40-ї бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” Повітряних Сил ЗС України.
Викладач Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка заявив, що присутність іноземних військових в Україні може “покращити демографічну ситуацію”. Для цього він використав вислів, що українки “сексуально голодні”, а “іноземні миротворці” мають гроші.
Швейцарія ухвалила рішення приєднатися до 15-го пакету санкцій Європейського Союзу, спрямованого проти Росії через її військову агресію проти України. Крім того, санкції поширюються і на Білорусь у зв’язку із ситуацією в цій країні.
23 грудня в Україні введено графіки аварійних відключень електроенергії. Під час екстрених відключень стандартні графіки не застосовуються, а тривалість обмежень поки що невідома.
У найближчі щонайменше шість місяців про вибори в Україні можна забути через зламані реєстри, вважає експертка з питань PR-комунікацій виборчих та політичних технологій Ольга Лень.
У листопаді 2024 року Росія запустила по українських регіонах близько 2,3 тисячі безпілотників односторонньої атаки різних типів.