Рух «синьою гілкою» Київського метро планують відновити до кінця літа, – Кличко

Джерело: Віталій Кличко в ефірі каналу “Київ 24”

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що рух метро на “синій гілці” між станціями “Теремки” та “Деміївська”, яка нині закрита на ремонт тунелю, планують відновити до кінця літа.

“Попередньо, можу сказати, що, згідно з прогнозами наших фахівців, до кінця літа ми повинні відновити рух метрополітену (“на синій гілці” – ред.)”, – пояснив мер.

За словами Кличка, після експертизи проєктно-кошторисної документації буде остаточно визначено вартість і терміни виконання робіт.

ДОВІДКОВО. У Києві з 9 грудня для термінового проведення ремонту перегінного тунелю закрили рух поїздів між станціями метро “Деміївська” та “Теремки”. Орієнтовний термін ремонту – 6 місяців.

  • На ділянці між станціями “Либідська” та “Деміївська” київського метрополітену планується будівництво нового тунелю як заміна аварійній ділянці. До цього проєкту було залучено понад 500 фахівців із підземного будівництва, які мають значний досвід у будівництві метрополітенів.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Португальського пса Бобі, якого у 2023 році визнали найстарішим собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса, позбавили титулу.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Mozilla Corp, розробник веббраузера Firefox, заявив про скорочення близько 60 робочих місць після призначення нового генерального директора компанії.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.