У Києві між станціями метро «Либідська» та «Деміївська» будуватимуть нову ділянку тунелю

Джерело: CEO холдингу MS Capital, до якого входить компанія-підрядник Autostrada, Максим Шкіль у Facebook

На ділянці між станціями “Либідська” та “Деміївська” київського метрополітену планується будівництво нового тунелю як заміна аварійній ділянці. До цього проєкту було залучено понад 500 фахівців із підземного будівництва, які мають значний досвід у будівництві метрополітенів.

На сьогодні триває розробка проєкту відбудови тунелю, яку здійснюють три групи проєктувальників. Рух потягів на даній ділянці було зупинено на початку грудня через проблеми з підтопленням та тріщинами на блоках оправи тунелю.

“Порушилася геометрія споруди, з’явився ризик обвалу. Тому після проведення необхідних обстежень та досліджень було вирішено демонтувати аварійну ділянку тунелю (довжина якої складає близько 27 м) та побудувати на цьому місці новий – монолітний, відкритим способом прямокутного перерізу”, — зазначив CEO холдингу.

У грудні фахівці вже провели стабілізацію існуючої конструкції тунелю за допомогою спеціальних металевих риштувань, які витримують навантаження до 15 тонн на квадратний метр, з метою уникнення подальших просадок.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.