Саудівська Аравія зацікавлена у розвитку зв’язків з Іраном після обрання нового президента

Джерело: Reuters

Саудівська Аравія зацікавлена у розвитку зв’язків з Іраном після того, як там обрали нового президента.

З такою заявою виступив наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман.

Він привітав Масуда Пезешкіана з обранням на пост президента Ірану.

“Я підтверджую свою зацікавленість у розвитку та поглибленні відносин між нашими країнами та народами і служінні нашим спільним інтересам”, – цитує слова наслідного принца державне агентство Саудівської Аравії.

У березні 2023 року Саудівська Аравія та Іран за посередництва Китаю підписали історичну угоду про відновлення відносин після багатьох років регіонального суперництва.

Додамо, що в Ірані обрали нового президента. Ним став реформатор Масуд Пезешкіан, який пообіцяв зміцнювати зв’язки з Заходом. Вибори президента Ірану відбулись після того, як 19 травня в авіакатастрофі загинув президент Ібрагім Раїсі.

Грецькі острови, як Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають серйозну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями. 

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що власники садиби Зеленського зобов’язались відновити її. Історичну будівлю знесли 19 липня.

У Лондоні за підозрою у вбивстві підлітка у дитячій зоні парку затримали шістьох осіб.

Станом на 23 липня віцепрезидентка США Камала Гарріс, після пропозиції її кандидатури Байденом на вибори президента від демократів, вже встигла зібрати 100 мільйонів доларів на передвиборчу кампанію.

Вчені виявили, що хімічна реакція на дні океану може створювати кисень без живих організмів, змінюючи уявлення про його виробництво.