СБУ відшукала в українських Карпатах російську блогерку Маслову (відео)

Джерело: журналіст Віталій Глагола/Telegram

Під час повномасштабної війни РФ проти України, російська блогерка Аліна Маслова приїхала на гірсько-лижний курорт “Драгобрат”. Там її відшукали співробітники Служби безпеки України та готують до видворення. Блогерка з Молдови вже тривалий час працює та мешкає у Москві.

Фото та Відео спілкування Маслової зі спецпризначенцями оприлюднив журналіст Віталій Глагола.

І попри те, що під час розмови Маслова заявила, що не підтримує дії РФ і перепросила перед українцями, все ж Новий рік їй доведеться зустрічати в РФ.

СБУ відшукала російську блогершу Маслову, яка, здається, вирішила, що українські Карпати — це ідеальне місце для відпустки. Під час спілкування з представниками Служби безпеки, Маслова визнала, що не підтримує російську агресію проти України. А тепер ще й вибачається перед українцями, – зазначив журналіст.

Зауважимо, що російська блогерка так і не назвала напад РФ ані агресією, ані війною. Малова вважає, що це “політичне питання”, через яке їй не хочеться “обирати сторону” в “політичному питанні”.

Після розмови зі співробітниками СБУ відпочинок у Карпатах для блогерки закінчився.

Зараз правоохоронці видворяють її з України, тому Новий рік вже буде святкувати в рашці, – наголосив журналіст.

Зауважимо, Аліна Маслова, блогерка та співачка з Молдови, яка проживає і працює в Москві, обрала для святкування Нового року Драгобрат. Вона розмістила фото з Карпатського курорту, демонструючи свою подорож.

Народившись у Придністров’ї (окупована Росією територія Молдови, – ред.), Маслова веде активне блогерське життя, ділячись подробицями свого особистого життя. Вона зазначила, що має коріння в Україні, Росії та Молдові, висловлюючи любов до обох країн і не бажаючи обирати сторону в політичних питаннях.

Нині Instagram-акаунт московської блогерки закрито.

Організація ЮНЕСКО ухвалила застосування в екстреному порядку механізму “спеціального моніторингу” щодо Будинку Державної промисловості у Харкові. Україна стане першою країною, де застосують механізм спецмоніторингу. 

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск на спільному з президентом Франції Емманюелем Макроном брифінгу заявив, що наразі Польща не планує відправляти свої війська в Україну.

Обраний президент США Дональд Трамп під час передвиборчої кампанії був переконаний, що здатен забезпечити мирну угоду між Україною та Росією всього за 24 години, проте тепер визнає, що це складніше, ніж він стверджував.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібно дати запрошення в НАТО, хоч і визнав, що країна не стане членом Альянсу до закінчення війни.

Як зазначила Стефанішина в інтерв’ю, Україна відкрита до обговорення ідеї розміщення іноземних військ на своїй території для гарантування безпеки.