Серфер всередині «вогняного кільця»: фотограф зробив незвичне фото сонячного затемнення

Джерело: F5 da Folha

Бразильський фотограф Марчело Мараньї зробив незвичну фотографію сонячного затемнення – серфер з Ріо Італо Феррейра всередині “вогняного кільця”. У митця було лише п’ять секунд, щоб зробити ці кадри.

Жителі Північної та Південної Америки могли спостерігати кільцеподібне сонячне затемнення 14 жовтня.

Ідея зробити подібні фото виникла у фотографа ще п’ять років тому, коли він дізнався, що це явище станеться у Бразилії. Спершу він проаналізував, де затемнення можна побачити на суші, де воно почнеться, пройде і закінчиться.

Фото: Marcelo Maragni / Red Bull

Цього року він попросив позувати для кадрів олімпійського чемпіона з серфінгу Італо Феррейру.

“Я подумав: “Вау, тут все пов’язано, це він той, хто повинен бути на цьому фото. Золоте коло, хлопець – золотий олімпійський призер”, – поділився фотограф.

Марчело Мараньї намагався зробити сонце дуже великим, тому використовував, як він сказав, “абсурдний зум”.

“Це був об’єктив 600 міліметрів, з дублером. Отже, він став об’єктивом 1200 міліметрів, тобто із силою 1 метра об’єктива”, – розповів він, додавши, що спорстмен не міг знаходитися неподалік від нього.

Фото: Marcelo Maragni / Red Bull

Італо Феррейра знаходився на відстані близько 650 метрів від фотографа. Той розрахував точний час, коли сонце проходитиме через цю точку, і Мараньї мав загалом п’ять секунд, аби зробити потрібний знімок.

“Мені вдалося зробити кілька різних фотографій. Але найособливішим є те, коли утворилося кільце. Це надзвичайно рідкісна річ, найкрасивіша, найцікавіша”, – зазначив Марчело Мараньї.

Фото: Marcelo Maragni / Red Bull

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.