Сергій Жадан провів літературні читання на підтримку українських енергетиків
Джерело: “Апостроф”
Сьогодні 16 листопада, український письменник та поет, а зараз військовослужбовець Сергій Жадан провів літературні читання на підтримку українських енергетиків, які вже третій рік протистоять російському терору по енергетичній інфраструктурі.
![](https://bukvy.org/wp-content/uploads/2024/11/51cc53297b9085a793f8af5f98a5950d.jpg)
Фото: “Апостроф”
Читання відбулось на Контрактовій площі в Києві, де виставили зруйнований від російських обстрілів 40-тонний трансформатор однієї з теплоелектростанцій ДТЕК.
“Цей об’єкт – трансформатор на ім’я Орест, важить 40 тонн. За умови нормальної роботи він може забезпечити теплом і світлом сотні тисяч людей. Він тут, щоб усім нам нагадувати про роботу українських енергетиків, які після кожного обстрілу, кожного попадання ракет і дронів по енергетичних об’єктах, роблять так, щоб ми не мерзли”, — зазначив Жадан.
- Поет, співак, а нині військовослужбовець Сергій Жадан відвідав могилу 18-річної художниці Вероніки Кожушко, яка загинула 30 серпня під час обстрілу в Харкові.
12 лютого міністр оборони Норвегії Торе О. Сандвік оголосив про приєднання країни до “коаліції дронів” на підтримку України.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 12 лютого. Ситуація на Покровському і Курському напрямках залишається напруженою – ворог зосереджує там основні наступальні зусилля. На даний час відбулося 112 бойових зіткнень.
Російський фондовий ринок перейшов у режим ралі на вечірніх торгах у середу після новини про те, що президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з російським лідером Володимиром Путіним.
Українські підлітки стали основною мішенню російської пропаганди, спрямованої на “всмоктування” ворожої культури, застерігає керівник Центру протидії пропаганді при Раді національної безпеки та оборони України Андрій Коваленко. Він наголошує, що необхідно створювати більше якісного українського контенту для молоді.
Українські ЗМІ оприлюднили відео, на якому громадянка Росії вітає свого чоловіка – військовополоненого – з ювілеєм безпосередньо в одній з українських колоній, де утримують полонених росіян. Це викликало хвилю обурення, особливо з огляду на умови утримання українських бранців у російських тюрмах.