Ще сімох дітей вдалось повернути з ТО громад Херсонщини

Джерело: Олександр Прокудін/Telegram

Голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін в п’ятницю, 21 червня, повідомив, що з тимчасово окупованих громад Херсонщини вдалось вивезти ще сімох дітей. 

Вивезли трьох хлопців та чотирьох дівчат, яким від 4 місяців до 13 років. 

“Вони здолали довгий і складний шлях”, – сказав Прокудін. 

Він додав, що зараз діти у безпеці і отримують всю необхідну допомогу. 

Над вивезенням дітей з ТОТ працювала команда благодійної організації “Save Ukraine”.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.