Шмигаль повідомив, у яких областях пошкоджено енергетичну інфраструктуру після атаки РФ
Джерело: прем’єр-міністр України Денис Шмигаль
Денис Шмигль повідомив, у яких областях війська РФ пошкодили об’єкти енергетичної інфраструктури унаслідок атаки 29 березня.
“Є пошкодження енергетичної інфраструктури у Дніпропетровській, Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Черкаській, Чернівецькій областях. У деяких регіонах застосовані аварійні відключення”, – зазначив він.
Він додав, що для захисту критичної інфраструктури та українців потрібно більше ППО.
“Це головний предмет розмови з нашими міжнародними партнерами”, – додав він.
Додамо, що цієї ночі, 29 березня, війська РФ масовано атакували Україну ракетами та дронами. За даними МВС, загалом було атаковано 10 областей. Ціль росіян – енергетичні об’єкти України.
У Міненерго раніше повідомляли, що окупанти атакувати енергетичну інфраструктуру на Дніпропетровщині, Полтавщині та Черкащині. У ДТЕК повідомили, що було серйозно пошкоджено три ТЕС компанії.
- Уночі силами протиповітряної оборони над Україною було збито 84 з 99 повітряних цілей, якими війська РФ атакували Україну.
Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.
У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.
Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.