Швеція очікує, що Угорщина незабаром схвалить членство країни в НАТО

Джерело: Reuters

14 лютого міністр закордонних справ Швеції Тобіас Білльстрьом заявив про власні очікування, що Угорщина незабаром схвалить заявку країни на членство в НАТО.

Ми вітаємо, що Туреччина завершила процес ратифікації, і очікуємо, що Угорщина невдовзі послідує за нею, — зазначив очільник МЗС Швеції, виступаючи перед парламентом.

Угорщина є єдиним членом НАТО, який поки не схвалив заявку Швеції на вступ до альянсу, при цьому правлячі націоналісти посилаються на те, що вони називають “необґрунтованими звинуваченнями” Швеції в тому, що вони підірвали демократію в Угорщині.

Зауважимо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан запевнив генсека НАТО Єнса Столтенберга під час телефонної розмови, що уряд Угорщини підтримує членство Швеції у військовому альянсі.

Швеція та Фінляндія подали заявку на вступ до НАТО після того, як Росія вдерлася в Україну у лютому 2022 року. Тоді як членство Фінляндії закріпили минулого року, заявку Швеції затримали Туреччина та Угорщина.

Усі члени НАТО повинні схвалити заявки від країн, які бажають приєднатися до альянсу.

25 січня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган офіційно схвалив ратифікацію Туреччиною членства Швеції в НАТО.

У ніч на 19 травня Олександр Усик переміг Тайсона Ф’юрі, ставши абсолютним чемпіоном світу в надважкій вазі. Українські користувачі соцмереж почали публікувати меми про боксерський поєдинок.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.

Президент Болгарії Румен Радев, відомий своїми негативними поглядами на Україну, висловив думку, що Києву перемогти Росію військовими засобами не вдасться.