Шведський гурт ABBA заборонив Трампу використовувати їхні пісні у передвиборчій кампанії

Джерело:  SVT

Гурт ABBA вимагає в Дональда Трампа припинити використовувати їхню музику в його передвиборчій кампанії. Це сталось після того, як їх пісня “The Winner Takes it All” прозвучала на мітингу Трампа в Міннесоті, де було близько 8000 прихильників кандидата від республіканців.

“Разом із членами гурту ABBA ми виявили, що з’явилися відеозаписи того, як на заході Трампа використовувалася музика гурту ABBA. Ми вимагаємо, щоб таке використання було негайно припинене та видалене”, — заявила звукозаписна компанія гурту.

Це не перший подібний курйоз у передвиборчій кампанії Трампа. Так, родина американського вокаліста, композитора та автора пісень Айзека Гейза заявила, що подає до суду на кандидата в президенти США Дональда Трампа за несанкціоноване використання ним хіта “Hold On, I’m Coming” під час передвиборчих заходів.

Своєю чергою, спадкоємці ірландської співачки Шинейд О’Коннор заявили, що вона “із огидою, болем і образою” сприйняла б те, що її версію пісні Nothing Compares 2 U використовували на політичних мітингах Дональда Трампа.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.