Швейцарія розширила санкції ЄС проти Росії

Джерело: Reuters

Уряд Швейцарії у вівторок, 9 липня, повідомив, що розширює санкції проти Росії, зокрема ще на 69 осіб і 86 організацій.

Ці санкції в основному націлені на “бізнесменів, пропагандистів, членів збройних сил і судових органів, осіб, відповідальних за депортацію українських дітей”, а також співробітників Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії.

До нових підсанкційних організацій також входять компанії, що працюють в оборонній промисловості Росії та фірми у фінансовому і торговому секторах, які беруть участь в обході санкцій.

“Це відповідає вимогам ЄС”, – йдеться в заяві.

Уряд Швейцарії також заявив, що ввів заборону на рекламу в ЗМІ Голосу Європи, РІА Новин, Известий і Російської газети” через “безперервні пропагандистські та дезінформаційні кампанії Росії”.

Українським захисникам вдалося просунутися на Куп’янському напрямку і в Запорізькій області, тоді як війська РФ просунулися на півночі Урожайного Донецької області, під Авдіївкою і Торецьком.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.