Скандал з ветераном в Одесі: відвідувач причетний до скандалу щодо водогону для Миколаєва

Джерело: співзасновник “Демократичної Сокири” Віктор Трегубов та “Наші гроші

Зранку 3 липня лікар-ветеринар і ветеран ЗСУ Олексій Притула поширив відео, як відвідувач вилаяв його за те, що той має ампутацію ніг внаслідок важкого поранення. Виявилося що, тим чоловіком був Вадим Шевеленко — директор і засновник “Одесаспеценерго”. Торік він “засвітився” як один з причетних до скандалу через “розпил” мільярду на реконструкції водогону для Миколаєва.

Нагадаємо, що Вадим Шевеленко разом зі своїм пуделем прийшов до ветклініки “Айболит”. Лікар попросив повернути собаку до нього, аби той оглянув пацієнта.

Притула показав, що має ампутацію ніг, оскільки відвідувач запитав, чому лікар не може встати. Коли Шевеленко побачив, що лікар є ветераном ЗСУ, від нього послідувала фраза: “Пошел тогда ты н**уй, п***р, бл**ь”.

До того ж сам Олексій Притула у своїх Insta-Stories поширив скріншот, де підтвердив, що тим чоловіком є Вадим Шевеленко.

Скриншот: Олексій Притула / Instagram

Додамо, що

Які зв’язки має Вадим Шевеленко з завищеними цінами на водогін для Миколаєва

Торік “Наші гроші” провело розслідування щодо відновлення водогону для Миколаєва, який знищили російські військові 12 квітня 2022 року, залишивши місто без води. Дотепер жителі Миколаєва не мають доступу до якісної питної води.

У листопаді 2023 року Миколаївська ОВА оголосила тендер на 1,05 млрд грн на реконструкцію водогону з завищенням цін будматеріалів у 2-3 рази. Зокрема найбільше коштів хотіли скерувати на водопровідні труби, які коштували у 2-3 рази більше порівняно з ринковими.

У тій схемі одним з підрядників виявився одесит Вадим Шевеленко — директор і засновник “Одесаспеценерго”. Чоловік володіє та керує ТОВ “Спец-буд-техніка” та ТОВ “Рентал технікс”, яка тоді була заснована лише як 12 днів.

Компанія мала отримати 287 млн грн на реконструкцію водогону, а до того отримувала лише три підряди на 2 млн грн. На сьогодні загальна сума отриманих підрядів за шість договорів сягає 158,35 млн грн.

Зліва Вадим Шевеленко, а справа Олексій Притула

Пізніше Департамент містобудування Миколаївської ОВА відреагував на розслідування заявивши, що ціни, вказані в тендері, повністю відповідають дійсності, повідомляло видання “НикВести”.

Також голова Миколаївської ОВА Віталій Кім закликав “не вірити поганим новинам” і обіцяв відзвітувати за кожну витрачену копійку. Пізніше “ІМІ” писало, що Кім змінив думку сказавши, що ціни дійсно були завищеними.

Вже 2 липня 2024 року Віталій Кім для інтерв’ю “Громадському” казав, що будівництво нового водогону для потреб Миколаївської області обійдеться у понад 2-3 мільярди гривень.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.