Словацькі перевізники погрожують знову заблокувати пункт пропуску

Джерело: Союз автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) у Facebook

Перевізники зі Словаччини погрожують заблокувати пункт пропуску “Вишнє Нємецьке – Ужгород” в обидві сторони. Однак рішення про це ймовірно буде прийнято у четвер, 7 грудня.

Представники словацьких перевізників попереджають, що у випадку, якщо проблему зі скасуванням системи дозволів для українців не буде вирішено, вони готові повністю заблокувати контрольно-пропускний пункт на кордоні з Україною.

“Саме тому UNAS залишається у стані готовності до страйку, і у випадку, якщо не буде іншої альтернативи для вирішення ситуації, UNAS готовий повністю заблокувати прикордонний пункт “Вишнє Нємецьке – Ужгород” в обох напрямках”, – йдеться у повідомленні.

Також перевізники повідомили, що планують зустрітися з міністром транспорту Словаччини Йозефом Ражом для обговорення ситуації на кордоні та пошуку рішення.

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 27 лютого, прибув до Саудівської Аравії для зустрічі з Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

В понеділок, 26 лютого, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що “не можна виключати відправлення західних військ в Україну” і його коментарі викликали швидку реакцію різних лідерів.

Сьогодні, 27 лютого, близько 14:00 українські захисники збили вже другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.

27 лютого уряд України запустив пілотний проєкт із протезування зубів ветеранів. Держава компенсуватиме витрати медичним закладам на лікування через Національну службу здоров’я України.

На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 255 російських безпілотників.