Snapchat дозволить батькам заблокувати взаємодію підлітків із чат-ботом на основі ШІ

Джерело: CNN

Платформа Snapchat надасть батькам можливість заблокувати взаємодію підлітків з чат-ботом “My AI” для того, щоб вберегти їх від шкідливого контенту.

Відтепер “My AI” включає “захист від недоречних або шкідливих відповідей, запроваджує можливість тимчасового обмеження використання для тих користувачів Snapchat , які регулярно зловживають сервісом, а також врахування вікових особливостей”.

Скриншот

Окрім того, Snapchat пропонує батькам доступ до налаштувань безпеки та конфіденційності для їхніх дітей через інструмент батьківського нагляду “Family Center”. Батьки можуть бачити, з ким їхня дитина ділиться своїми публікаціями в Stories, хто може зв’язатися з нею в додатку, і чи ділиться вона своїм місцезнаходженням на реальній карті “Snap Map” в застосунку.

За даними видання, ці зміни є лише останніми оновленнями функції “Family Center”, яка дозволяє батькам контролювати поведінку користувачів віком від 13 до 17 років.

Відомо, що ця функція була запущена у 2022 році на тлі широкого занепокоєння щодо безпеки юних користувачів Snapchat, TikTok, Instagram, YouTube та інших соціальних мереж.

Зазначено, що після запуску “Family Center” Snapchat продовжує впроваджувати різні заходи безпеки для молоді, включаючи “систему блокування”, введену у вересні для облікових записів, які поширюють неприйнятний для підлітків контент у розділах Stories та Spotlight, де користувачі можуть публічно ділитися контентом у додатку.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.