Snapchat дозволить батькам заблокувати взаємодію підлітків із чат-ботом на основі ШІ
Джерело: CNN
Платформа Snapchat надасть батькам можливість заблокувати взаємодію підлітків з чат-ботом “My AI” для того, щоб вберегти їх від шкідливого контенту.
Відтепер “My AI” включає “захист від недоречних або шкідливих відповідей, запроваджує можливість тимчасового обмеження використання для тих користувачів Snapchat , які регулярно зловживають сервісом, а також врахування вікових особливостей”.

Скриншот
Окрім того, Snapchat пропонує батькам доступ до налаштувань безпеки та конфіденційності для їхніх дітей через інструмент батьківського нагляду “Family Center”. Батьки можуть бачити, з ким їхня дитина ділиться своїми публікаціями в Stories, хто може зв’язатися з нею в додатку, і чи ділиться вона своїм місцезнаходженням на реальній карті “Snap Map” в застосунку.
За даними видання, ці зміни є лише останніми оновленнями функції “Family Center”, яка дозволяє батькам контролювати поведінку користувачів віком від 13 до 17 років.
Відомо, що ця функція була запущена у 2022 році на тлі широкого занепокоєння щодо безпеки юних користувачів Snapchat, TikTok, Instagram, YouTube та інших соціальних мереж.
Зазначено, що після запуску “Family Center” Snapchat продовжує впроваджувати різні заходи безпеки для молоді, включаючи “систему блокування”, введену у вересні для облікових записів, які поширюють неприйнятний для підлітків контент у розділах Stories та Spotlight, де користувачі можуть публічно ділитися контентом у додатку.
- Meta Platforms повідомила, що приховуватиме більше вмісту від підлітків в Instagram і Facebook після тиску регуляторів з різних куточків світу щодо захисту дітей від шкідливого вмісту соцмереж.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.