Соцмережа X відкрила представництво в Туреччині для уникнення санкцій
Джерело: міністр транспорту та інфраструктури Абдулкадір Уралоглу/X
Платформа соціальних мереж X відкрила офіційне представництво в Стамбулі, щоб уникнути санкцій з боку Туреччини.
“У Туреччині було відкрито представництво платформи соціальних медіа X. Тепер вона продовжить свою діяльність у Туреччині з представництвом у Стамбулі”, – йдеться у повідомленні.
Раніше, коли соцмережа Х відмовилася призначати представника в Туреччині, з боку країни було накладено заборону на рекламу. Наступним кроком мало стати обмеження пропускної здатності платформи Х.
- Компанія xAI оголосила про доступність чат-бота зі штучним інтелектом, відомого як Grok, для користувачів на європейському континенті.
Іран відкрив вогонь по вантажному судну, яке намагалося пройти через Ормузьку протоку. Про це Reuters повідомили двоє американських посадовців на умовах анонімності.
Ізраїль заявив, що не виведе війська з південного Лівану, доки “Хезболла” не буде роззброєна та демілітаризована. Таку позицію уряд озвучив на тлі переговорів із Ліваном у Вашингтоні за посередництва США.
Жінку, яка у квартирі в Костянтинівці майже 18 років зберігала муміфіковане тіло своєї померлої доньки, попередньо госпіталізували до Дніпропетровської психіатричної лікарні з посиленим режимом.
Країни Євросоюзу погодили візові обмеження для громадян Сомалі через недостатню співпрацю країни у поверненні своїх громадян, які незаконно перебувають у ЄС. Рішення стало частиною ширшого курсу блоку на посилення контролю над міграцією.
Франція та Італія мають застереження щодо пропозиції ЄС заборонити в’їзд до блоку колишнім російським військовим. Париж і Рим не виступають проти обмежень як таких, але побоюються, що нинішній варіант може відкрити шлях до ширшої заборони для громадян РФ.