В ЄС запустили чат-бот Grok, котрий належить компанії Ілона Маска
Джерело: глава компанії Ілон Маск у соцмережі Х
Компанія xAI оголосила про доступність чат-бота зі штучним інтелектом, відомого як Grok, для користувачів на європейському континенті.
Перш ніж чат-бот стане доступним для всіх користувачів, його можуть випробувати лише підписники преміумплану соцмережі X.
Після завершення виборів до Європарламенту компанія планує розгорнути контекстуалізовані тренди для всіх користувачів.
- Мільярдер і генеральний директор Tesla Ілон Маск передбачив розвиток штучного інтелекту й заявив, що він може стати розумнішим за найрозумнішу людину, ймовірно, до наступного року або до 2026.
Компанія Nord Stream 2 AG, що належить “Газпрому”, подала позов до Загального суду ЄС через закон про поетапне припинення імпорту російського газу. Власник газопроводу стверджує, що заборона фактично позбавляє його можливості використовувати інфраструктуру.
Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.
Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.