Сьогодні зафіксовано новий рекорд споживання електроенергії – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”

Сьогодні, 10 січня, в “Укренерго” зафіксували новий рекорд споживання електроенергії, особливо вранці.

Відтак, Диспетчерський центр “Укренерго” упродовж всього дня докладає зусиль, щоби збалансувати роботу енергосистеми.

“Для того, щоб допомогти енергосистемі працювати в складних погодних умовах без навантажень, ощадливо споживайте електроенергію”, – закликали у компанії.

А також наголосили, що необхідно уважно ставитися до користування потужними електроприладами впродовж всього дня і дотримуватися наступних правил:

  • Зменште використання кондиціонерів для опалення приміщення та обігрівачів. Особливо це актуально в ранковий та вечірній час.
  • Не вмикайте одночасно праску, пральну машину, пилосмок та бойлер.
  • Вимикайте світло в приміщеннях, в яких не знаходитеся.
  • Бізнес теж може долучитися до підтримки енергосистеми: зменшіть освітлення вивісок, вітрин, банерів та новорічних гірлянд.

“Ці прості правила допоможуть не лише зменшити навантаження на енергосистему нашої країни, але й зекономити гроші. Менше споживаєте, менше платите”, – пояснили в “Укренерго”.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.