Солдат КНДР, якого ЗСУ взяли у полон, помер внаслідок ускладнення ран – Yonhap

Джерело: Yonhap

За повідомленням розвідки Південної Кореї, перший солдат КНДР, якого ЗСУ взяли у полон на Курщині, помер унаслідок ускладнення ран.

За повідомленням, полонений північнокореєць помер 27 грудня, через день після того, як потрапив в український полон.

“Ми отримали підтвердження від розвідувальної служби дружньої країни, що північнокорейський солдат, якого взяли у полон живим 26 грудня, помер нещодавно, оскільки (його) рани ускладнились”.

Це повідомлення з’явилось за кілька годин після того, як південнокорейська розвідка підтвердила, що українські воїни вперше взяли у полон військового з Північної Кореї, який воює на боці РФ у Курській області.

Також зазначається, що коли північнокорейця взяли у полон, він, найімовірніше, вже був пораненим.

За оцінками південнокорейських посадовців, на цей час КНДР відправили до Росії близько 11 000 своїх військових для війни проти України. Водночас спостерігаються ознаки підготовки до подальшої відправки військ та техніки.

Зміна клімату може прискорювати поширення стійкості бактерій до антибіотиків. Такого висновку дійшла міжнародна група дослідників після аналізу понад 480 тисяч зразків сальмонели зі 139 країн світу.

На Львівщині викрили контрабанду техніки Apple орієнтовною вартістю понад 35 млн грн. 

У тропічних лісах на півночі Австралії вчені виявили новий вид павука, який плете пастку, схожу на катапульту, щоб зловити один вид мурах.

Компанія Nord Stream 2 AG, що належить “Газпрому”, подала позов до Загального суду ЄС через закон про поетапне припинення імпорту російського газу. Власник газопроводу стверджує, що заборона фактично позбавляє його можливості використовувати інфраструктуру.

Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.