Sony Music Group викупила половину колекції пісень Майкла Джексона за $600 млн

Джерело: BBC

Компанія Sony Music Group придбала половину музичного спадку Майкла Джексона за близько 600 мільйонів доларів.

Примітно, що загальна вартість музичних активів співака перевищила 1,2 млрд доларів.

Як розповіли в агентстві, Майкл Джексон, який помер у 2009 році у віці 50 років, залишається однією з найуспішніших попзірок усіх часів, продано понад 400 мільйонів його платівок по всьому світу.

Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, його альбом 1982 року “Thriller” досі залишається найбільш продаваною платівкою усіх часів.

Водночас його пісні досі користуються шаленою популярністю на стримінгових сервісах. На Spotify їх слухають майже 40 мільйонів слухачів щомісяця, а його пісні Billie Jean та Beat It прослухано понад мільярд разів.

За прогнозами експертів, майбутній байопік про Майкла Джексона з його племінником у головній ролі підвищить інтерес до творчості співака.

Видання пише, що угода з продажу каталогу також включає треки інших виконавців, придбані видавничою групою Джексона Mijac, зокрема, хіти Рея Чарльза, Елвіса Преслі та Арети Франклін.

Угоду, яка стала найбільшою в історії для творчості одного музиканта, укладено з компанією Майкла Джексона, яка управляє справами покійного виконавця.

25 квітня відзначають Всесвітній день боротьби проти малярії, Всесвітній день пінгвінів, Міжнародний день ДНК та День перукаря. Християни сьогодні згадують святого Марка.

За даними синоптиків у четвер, 25 квітня, у низці областей йтимуть дощі.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.