Sony Music Group викупила половину колекції пісень Майкла Джексона за $600 млн

Джерело: BBC
Компанія Sony Music Group придбала половину музичного спадку Майкла Джексона за близько 600 мільйонів доларів.
Примітно, що загальна вартість музичних активів співака перевищила 1,2 млрд доларів.
Як розповіли в агентстві, Майкл Джексон, який помер у 2009 році у віці 50 років, залишається однією з найуспішніших попзірок усіх часів, продано понад 400 мільйонів його платівок по всьому світу.
Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, його альбом 1982 року “Thriller” досі залишається найбільш продаваною платівкою усіх часів.
Водночас його пісні досі користуються шаленою популярністю на стримінгових сервісах. На Spotify їх слухають майже 40 мільйонів слухачів щомісяця, а його пісні Billie Jean та Beat It прослухано понад мільярд разів.
За прогнозами експертів, майбутній байопік про Майкла Джексона з його племінником у головній ролі підвищить інтерес до творчості співака.
Видання пише, що угода з продажу каталогу також включає треки інших виконавців, придбані видавничою групою Джексона Mijac, зокрема, хіти Рея Чарльза, Елвіса Преслі та Арети Франклін.
Угоду, яка стала найбільшою в історії для творчості одного музиканта, укладено з компанією Майкла Джексона, яка управляє справами покійного виконавця.
- Картину, написану і підписану всіма чотирма музикантами гурту The Beatles, продано на аукціоні Christie’s за 1,7 мільйона доларів.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.