Союзники по НАТО «висловили солідарність» з Румунією після падіння частини російського безпілотника на територію країни

Джерело: The Guardian

НАТО виступило із заявою після того, як міністр оборони Румунії Анджел Тилвар заявив, що частини того, що могло бути російським безпілотником, впали на територію країни.

Речник НАТО Ділан Вайт зауважив, що румунська влада підтвердила, що уламки російського безпілотника, були знайдені на території Румунії, неподалік від кордону з Україною.

Нині влада Румунії розслідує інцидент. Країна поінформувала союзників по НАТО про цей інцидент 6 вересня на засіданні Північноатлантичної ради, і союзники висловили рішучу солідарність з Румунією, — мовиться у заяві пресслужби Альянсу.

З минулого року, у відповідь на повномасштабну війну Росії проти України, НАТО збільшило свою присутність у Чорноморському регіоні. В Альянсі наголосили, що продовжують уважно стежити за ситуацією та підтримувати тісний контакт із союзником — Румунією.

У Румунії, біля села Плауру на території жудця Тульча, знайшли уламки, схожі на залишки російського дрона. За даними Міноборони, їх знайдено навпроти українського Ізмаїла.

До цього румунська сторона заперечувала факт падіння російського БпЛА. За словами міністра оборони Анджела Тилвара, населені пункти України та Румунії розділяє лише річище Дунаю.

Раніше у Міноборони зазначили, що знайдені фрагменти не становлять загрози.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.