Спін-офф «Гри престолів» вже не розробляють

Джерело: Variety

Актор Кіт Харінгтон, який грав Джона Сноу у серіалі “Гра престолів”, оголосив, що спін-офф до цього серіалу не розроблятимуть. Він розповів, що проєкт більше не активний через неможливість знайти потрібну історію для розповіді про його персонажа.

У червні 2022 року стало відомо, що Харінгтон повертається до ролі Джона Сноу, що принесла йому широку популярність та дві номінації на премію “Еммі”. Сам автор книг, Джордж Р. Р. Мартін, підтвердив цю інформацію, додавши, що йому сподобалася ідея, запропонована Харінгтоном, але тепер її не реалізують через відсутність потрібної концепції.

У своєму інтерв’ю Харінгтон пояснив, що він ніколи не мав наміру анонсувати проєкт, оскільки той ще перебував на етапі розробки. Він також додав, що команда не змогла знайти належну історію для розповіді, і тому проєкт зупинено.

Нагадаємо, що останній сезон “Гри престолів” завершив історію Джона Сноу з його вибухом з Вестероса разом зі своїм вірним вовком Привидом і Дикими. Багато фанатів серіалу сподівалися, що спін-офф розповість про нові пригоди головного героя.

Хоча спін-оф про Джона Шоу більше не відбудеться, всесвіт “Гри престолів” продовжиться на HBO, зокрема, серіал “Дім Дракона” вже готується до виходу другого сезону. Також в розробці є “Лицар семи королівств: Лицар із загороди”, який буде іншим спін-оффом із всесвіту “Престолів”.

Останній фільм Кіта Харінгтона “Кров замість праху” вийде у кінотеатрах та на цифрових платформах 19 квітня.

В РФ завербовані на війну засуджені починають повертатися додому. Експерти припускають, що після війни проти України на Росію очікує різкий стрибок злочинності, що може коштувати країні до 0,6% ВВП або близько 1 трлн рублів.

Міністр закордонних справ В’єтнаму Буй Тхань Сон під час зустрічі з помічником держсекретаря США у справах Східної Азії та Тихого океану Деніелем Крітенбрінком, заявив, що В’єтнам вважає США “стратегічно важливим партнером” та планує зміцнювати партнерські відносини з Білим домом для “сприяння розвитку Всеосяжного стратегічного партнерства”.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан високо оцінив плани канцлера Олафа Шольца дослідити питання надання притулку у країнах за межами ЄС. Орбан зазначив, що вітає позицію Шольца у пошуку виходу з міграційної кризи.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.