Співробітники ФСБ виїжджають з тимчасово окупованого Токмака на Запоріжжі — голова МВА

Джерело: Олександр Чуб у коментарі “Суспільному”

4 жовтня начальник Токмацької міської військової адміністрації Олександр Чуб повідомив, що співробітники федеральної служби безпеки РФ виїжджають та вивозять свої сім’ї з тимчасово окупованого міста, що на Запоріжжі.

Деякі співробітники ФСБ виїхали. Казали, що виїжджають до понеділка. Це виїхали з квартир, щоб не займали, сказали сусідам. Це перевіряється, — розповів Чуб.

Також голова Токмацької МВА зауважив, що комунальні підприємства міста та школи отримали наказ не виходити на роботу у найближчі два дні. Водночас причини цього рішення не повідомляють.

Заступник міністра фінансів США Воллі Адейемо в середу, 28 травня, відвідає Київ для переговорів з міністром фінансів України Сергієм Марченком та іншими урядовцями щодо майбутніх планів посилення санкцій проти Росії.

Станом на 11:00 в середу, 29 травня, на фронті вже відбулось 28 бойових зіткнень. Окупанти здійснили шість авіаударів із застосуванням десяти КАБів та 476 обстрілів позицій ЗСУ. 

Український режисер та військовий Олег Сенцов повідомив, що його новий фільм “Реал” вперше покажуть в рамках програми “Спеціальні покази” на 59-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах у Чехії.

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про викриття численних фактів катування ув’язнених у кількох регіонах України. Серед цього підозру в катуваннях висунули чотирьом службовцям Божковської виправної колонії №16 на Полтавщині.

Швеція надасть Україні військову допомогу в розмірі 13,3 мільярда шведських крон (1,3 мільярда доларів), що є найбільшим пакетом допомоги на сьогодні від цієї скандинавської країни.