Spotify запускає на платформі бета-версію музичних відео

Джерело: Reuters

Шведська компанія музичного стримінгу Spotify запускає бета-версію повнометражних музичних відео. Нова функція стане доступною для підписників з преміумакаунтами.

На Spotify охоплюватимуть обмежений каталог музичних відео, включаючи хіти світових виконавців або місцевих улюбленців.

Преміумкористувачі Spotify в таких країнах, як Велика Британія, Німеччина, Італія, Нідерланди, Польща, Швеція, Бразилія, Колумбія, Філіппіни, Індонезія та Кенія, матимуть доступ до цих музичних відео.

Стратегія Spotify спрямована на досягнення 1 мільярда користувачів до 2030 року, але вона зазнає конкуренції від Apple Music і YouTube, що входять до складу Alphabet, і дозволяють користувачам безоплатно переглядати музичні відео.

У березні минулого року Spotify впровадив нову вкладку “Кліпи”, яка містить вертикальні відеоролики тривалістю до 30 секунд. Їх артисти можуть завантажувати безпосередньо на платформу Spotify.

У “Сімпсонах” вперше за минулі роки вирішили “вбити” персонажа, котрий був на екрані з першого сезону. Це відбулось у 35 сезоні мультсеріалу, в епізоді “Cremains of the Day”.

Протягом дня, 24 квітня, російській війська здійснили шість обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 23 вибухи.

В середу ввечері, 24 квітня, в Миколаєві здетонували невідомі вибухові пристрої, внаслідок чого поранені п’ятеро співробітників ДСНС.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.