Справжній «Супермен» із «Сексу і міста» живе в глушині Вермонту, одружений і приборкує яструбів

Джерело: The New York Times

У серіалі “Sex and The City” (в українському дубляжі – “Секс і Місто”) містера Біґа називали Суперменом. Його персонаж – втілення токсичного холостяка, якого обожнювала (й терпіла) Керрі Бредшоу – мав реального прототипа. Ним став Рональд Ґалотті, медіамагнат 90-х, колишній видавець Vanity Fair, Vogue і GQ. Колись він катався у лімузинах, вечеряв із Ліндою Євангелістою та Джанні Версаче. А тепер – ловить яструбів у своєму будинку на фермі в горах Вермонту.

У 2003 році, коли Ґалотті було 54, його звільнили з посади видавця GQ. У відповідь він не почав нове видання і не подався в іншу корпорацію, а просто зібрав речі й поїхав у глушину. Купив землю, завів курей, пішов у місцеву пожежну бригаду і став ловити диких птахів у каміні. Жодного повернення до медіа. Уже понад 20 років він живе без Нью-Йорка – і не шкодує.

Джерело: The New York Times

Його від’їзд припав на момент, коли імперія Condé Nast, яку він допомагав будувати, ще стояла на піку. Але зараз, коли Анна Вінтур пішла з Vogue, виходять мемуари Ґрейдона Картера, а нова книжка про занепад Condé готується до друку, переїзд Ґалотті виглядає як передбачення. Сам він каже: “Я вже не керую, але, здається, все котиться не туди”.

Життя Ґалотті нагадує сюжет серіалу: у дитинстві – звичайна родина з Бронкса, торгівля спиртним, смерть батька, армія, подружнє життя в підвалі тещі, перший бізнес із кондиціонерами (що збанкрутував), і раптовий злет у світі глянцю. Його кар’єра включала дружбу з Тіною Браун, конфлікти з Анною Вінтур, фірмову зарозумілість видавців старої школи і роман із Кендес Бушнелл – авторкою “Сексу і міста”.

Рон Ґалотті та Кендес Бушнелл

Вона назвала його містером Біґом. Він – не заперечував. Але й не закохувався. Після короткого роману з Бушнелл, Ґалотті познайомився зі своєю нинішньою дружиною Лізою, і вже за кілька місяців вони з’їхалися, а згодом – побралися. Свої стосунки з Бушнелл він описує просто: “Я ніколи не обіцяв, що кохаю її. І нічого не приховував”.

Після цього він ще встиг запустити Talk Magazine з Тіною Браун і Гарві Вайнштайном, зробити епатажну рекламну кампанію з відром старих номерів Vanity Fair і спробувати очолити Condé Nast – але врешті програв. І якби не виїхав у Вермонт, можливо, вже був би мертвий, каже сам.

Сьогодні Ґалотті живе у сільській місцевості, катається на тракторі (який отримав у “бартер” за бізнес-консультацію), і показує фото з трофеями полювання. На стіні – світлини з Доллі Партон, Сильвестром Сталлоне та Ліндою Євангелістою. А в посуді – керамічна миска з написом “Big”.

Він зізнається: іноді сумує за впливом. Йому бракує відчуття, що його слухають. Тож зараз він намагається знайти видавця для своїх мемуарів. Назва вже є – “Прощавай, містере Біґ”.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України попередила про чергову шахрайську схему. Аферисти в соцмережах та месенджерах поширюють повідомлення нібито від імені банку про “грошову нагороду” за проходження короткого опитування, а потім викрадають особисті дані та виводять кошти з рахунків українців.

Журналістське розслідування, що ґрунтується на документах про російське виробництво безпілотників, показало співпрацю з китайськими компаніями.

На Житомирщині працівники Державного бюро розслідувань затримали та повідомили про підозру місцевому правоохоронцю, який у стані алкогольного сп’яніння скоїв смертельну аварію.

Протягом минулого місяця Сили оборони України виконали 115 вогневих завдань за напрямком DeepStrike, тобто вглиб території ворога.

Чи може шматок сиру перед сном зіпсувати ніч? Дослідження, опубліковане в журналі Frontiers in Psychology, виявило зв’язок між деякими харчовими продуктами – зокрема сиром і солодощами – та нічними кошмарами. Найсильніший ефект зафіксували в людей з харчовою алергією чи непереносимістю лактози.