США висилають двох російських дипломатів із посольства у Вашингтоні

Джерело: CNN

6 жовтня в Держдепартаменті США заявили, що висилають двох російських дипломатів із посольства у Вашингтоні.

Це видворення є відповіддю на “зловмисне видворення Росією двох дипломатів посольства США в Москві” минулого місяця, заявив речник, додавши, що Держдепартамент відповів взаємністю, видворивши двох “офіційних осіб російського посольства, які працюють у Сполучених Штатах”.

“Міністерство не терпітиме тактику переслідувань наших дипломатів з боку російського уряду. Дії Департаменту посилають чітке повідомлення про те, що неприйнятні дії проти персоналу нашого посольства в Москві матимуть наслідки”, — сказав прессекретар у заяві, надісланій електронною поштою.

Минулого місяця речник Держдепартаменту Метью Міллер попередив, що США “швидко” відреагують на видворення двох американських дипломатів з Росії.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.