США запровадили санкції проти компаній із РФ, Казахстану та Словаччини

Джерело: Міністерство фінансів США

Сьогодні, 16 серпня, Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти трьох компаній із Казахстану, Росії та Словаччини, які сприяють торгівлі зброєю між РФ та КНДР.

Відтак, санкції запровадили проти компанії “Дефенс Іінжинірінг” із Казахстану, “Верус” із Росії та “Версор” зі Словаччини. Усі вони пов’язані з громадянином Словаччини Ашотом Мкртичевим, проти якого США запровадили обмеження ще у березні.

Мкртичев вів переговори з посадовцями КНДР та Росії, домовляючись про передання понад двох десятків видів зброї та боєприпасів до Росії в обмін на низку товарів, зокрема сировину та товари, до Північної Кореї.

У відомстві зазначили, що ці обмеження є частиною стратегії США, спрямованої на виявлення, викриття та підрив діяльності третіх країн, які намагаються підтримати жорстоку війну Росії проти України.

Оскільки Росія продовжує витрачати боєприпаси і втрачати важку техніку на полі бою, вона все частіше змушена звертатися до своїх нечисленних союзників, зокрема до КНДР, щоб підтримувати свою неспровоковану повномасштабну війну в Україні.

“Сполучені Штати продовжують викорінювати незаконні фінансові мережі, які намагаються спрямувати підтримку з Північної Кореї військової машини Росії. Разом із нашими союзниками та партнерами ми, як і раніше, віддані викриттю та припиненню торгівлі зброєю, яка лежить в основі жорстокої війни Путіна в Україні”, – заявив заступник міністра фінансів з питань тероризму та фінансової розвідки Брайан Нельсон.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.