Стала відома дата виходу 7 сезону анімаційного телесеріалу «Рік та Морті»

Джерело: Hypebeast

Прем’єру сьомого сезону анімаційного серіалу “Рік та Морті” заплановано на 15 жовтня цього року на телеканалі Adult Swim.

Як повідомляється, майбутній сезон включатиме 10 епізодів.

“Завдяки таланту всієї команди серіалу ми зможемо насолодитися 10 новими епізодами, які знову піднімають планку комедії та анімації. Цей сезон доводить, що робота геніїв, які працюють над “Ріком та Морті”, тільки починається”, – прокоментував президент Adult Swim Майкл Оувелін.

Зазначено, що сьомий сезон стане першим сезоном, в якому не буде брати участі співавтор телесеріалу Джастін Ройланд – після того, як йому висунули звинувачення у домашньому насильстві. І хоча зрештою звинувачення з Ройланда зняли, Adult Swim вирішив не поновлювати з ним контракт.

ДОВІДКОВО. “Рік та Морті” – американський анімаційний телесеріал, створений Деном Гармоном і Джастіном Ройландом, прем’єра якого відбулася 2 грудня 2013 року у програмному блоці Adult Swim на телеканалі Cartoon Network. Ройланд озвучив головних персонажів: Ріка, божевільного вченого, та його онука Морті.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.