Starlink знову запрацює в Ізраїлі та Секторі Гази

Джерело: Globes.co.il

Міністр зв’язку Ізраїлю Шломо Кархі повідомив про досягнення домовленостей з американським підприємцем Ілоном Маском щодо роботи Starlink в Ізраїлі та Секторі Гази.

“У результаті цієї важливої домовленості супутникові пристрої Starlink можуть експлуатуватися в Ізраїлі тільки за згодою міністерства зв’язку Ізраїлю, в тому числі в Секторі Гази”, – прокоментував він.

Окрім того, Кархі додав, ймовірно, натякаючи на нещодавнє схвалення Маском антисемітського допису в його соцмережі X, що оскільки Ізраїль бореться проти ХАМАСу – ІДІЛ, “це розуміння є життєво важливим, як і для всіх, хто бажає кращого світу, вільного від зла і антисемітизму, заради наших дітей”.

Очільник відомства також висловив сподівання, що під час перебування в Ізраїлі Ілон Маск отримає цінний досвід, який слугуватиме плацдармом для майбутніх починань, а також “зміцнить відносини з єврейським народом і цінностями, які ми поділяємо з усім світом”.

Раніше стало відомо, що влада країни прийняла рішення відмовитися від супутникового зв’язку Starlink після заяв засновника Ілона Маска про роботу мережі в Секторі Гази.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.