Старшого брата Майкла Джексона звинувачують у зґвалтуванні

Джерело: Rolling Stone

Джермейна Джексона – старшого брата Майкла Джексона – звинуватили у зґвалтуванні, яке він нібито скоїв у 1988 році.

Позивачка Ріта Барретт повідомила, що вона познайомилась зі старшим Джексоном коли працювала музичним підрядником. Їх познайомив засновник Motown Records Баррі Горді.

Жінка стверджує, що Джермейн увірвався у її будинок, напав на неї та зґвалтував. Вона додала, що у момент нападу молилась, аби залишитись живою.

Ріта Барретт також наголосила, що наступного дня розповіла про зґвалтування Баррі Горді, однак він “змовчував та приховував” дії Джермейна, аби продовжувати співпрацю з Майклом Джексоном.

“Коли вона дізналася, що щось можна зробити згідно із законом, вона знайшла в собі сили і заручилася підтримкою близьких, щоб знайти нас, і тепер постоїть за себе та інших”, – сказав адвокат постраждалої Джефф Андерсен.

У позові Барретт відповідачами є сам Джермейн Джексон, а також його компанії – Jermaine L. Jackson Music Productions і Work Records. Позивачка вимагає компенсувати їй шкоду, однак не вказано, яку саме.

Сам музикант звинувачення у свій бік не коментував.

Позов було подано на основі каліфорнійського закону АВ2777, який тимчасово скасовує термін позивної давності за окремими громадянськими позовами щодо сексуальних домагань.

Ці закони вже привели до низки позовів про сексуальне насилля у яких звинувачують знаменитостей, зокрема Він Дізеля, Шона Комбса, Ексла Роуза та інших.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.