Стефанчук нагородив таролога і демонолога Веліара відзнакою «Гордість і слава України»

Джерело: Instagram-акаунт Веліара

Глава Верховної Ради України Руслан Стефанчук вручив відзнаку тарологу та демонологу Веліару (справженє ім’я Богдан Оріщенко) “Гордість і слава України”.

Фото відзнаки Оріщенко опублікував у соцмережах.

Фото: instagram.com/magveliar/

У коментарях до допису його запитали, за які заслуги він отримав відзнаку від глави ВРУ.

“Благодійність та допомога ЗСУ”, – відповів Оріщенко.

На ситуацію зреагувала журналістка Марина Данилюк-Єрмолаєва.

“Руслан Стефанчук вручив орден якомусь тарологу і жерцю. А я думала, що захист МП — то вишка. Виявляється, що ні”, – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

У коментарях до допису люди висловили своє обурення. Зокрема одна з користувачок зауважила, що задля присвоєння звання Герой України українським захисникам доводиться підписувати петиції.

  • Для українських військових Повітряних сил створили нову відзнаку. Медаллю “Хрест Повітряних сил” нагороджуватимуть військових льотчиків та зенітників.

Поліція Лос-Анджелеса повідомила, що почала розслідування смерті зірки серіалу “Друзі” Метью Перрі. 

Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре заявив, що країна визнає палестинську державу. Очікується, що сьогодні про визнання Палестини повідомлять також Іспанія та Ірландія.

США стверджують, що минулого тижня Росія запустила супутник, який, на їх думку, “імовірно здатний атакувати інші супутники на низькій навколоземній орбіті”.

Українські захисники на фронті отримали снаряди, які вже використовують для відбиття російського наступу на Харківщині.

Минулої доби, 21 травня, російські загарбники атакували низку житлових кварталів населених пунктів Херсонської області та місто Херсон, внаслідок чого вісім людей зазнали поранень, серед них дитина.