Стільки цілей давно не було: у Повітряних силах прокоментували масовану ракетну атаку
Джерело: Речник ПС ЗСУ Юрій Ігнат в етері телемарафону
У Повітряних силах зробили перший коментар щодо масованої ракетної атаки росіян по Україні.
Зокрема за даними Ігната, цього ранку ворог випустив низку різноманітних ракет.
“Фактично летіло все, мабуть, “Калібрів” не було, а так ми бачили і “Кинджали”, і балістику, і С-300, і крилаті ракети. Далі бачимо застосування “Шахедів”, летіли з південно-східного напрямку. Застосовували ракети Х-22 або Х-32. Близько 18 стратегічних бомбардувальників Ту-95 було теж застосовано. За попередньою інформацією – ракети Х-101, Х-555 традиційно”, – розповів він.
Речник додав, що стільки ворожих цілей на моніторах не було дуже давно.
Ракети летіли по всіх областях та напрямках.
“Спершу “Шахедами” здійснили розвідку боєм окупанти, далі вже запустили ракети різних типів. Традиційно вони кружляли, обходячи ті місця, де їх можуть збити, і таким чином заходили на ціль”, – додав він.
Що відомо про ракетну атаку?
Вранці 29 грудня, після нічної атаки “шахедів”, ворог розпочав масовану ракетну атаку по Україні.
Станом на ранок відомо про влучання у низці областей по цивільних об’єктах. Зокрема ворог вдарив по житлових будинках Львова, Києва, Дніпра, Одеси, Запоріжжя.
У Дніпрі також є влучання у торговий центр та пологовий будинок.
Не обійшлось без загиблих та поранених серед цивільних мешканців.
- У КМВА повідомили про попередні наслідки масованої ракетної атаки росіян на Київ.
15 січня відзначають День народження Вікіпедії та День музейного селфі. Церква сьогодні вшановує преподобних Павла Тивейського та Івана Кущника.
За даними синоптиків у середу, 15 січня, у частині регіонів пройдуть опади.
14 січня держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Вірменії Арарат Мірзоян підписали регламент про стратегічне партнерство між їхніми країнами.
Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.
Глава РФ Володимир Путін та президент Ірану Масуд Пезешкіан 17 січня мають намір підписати у Москві угоду про всеосяжне партнерство, котра регулюватиме двосторонні відносини на найближчі 20 років. Однак, інформують, джерела, документ не включає визнання тимчасово окупованого Росією Криму, а також інших ТОТ.