Стівен Кінг назвав свій улюблений фільм жахів на Netflix

Письменник Стівен Кінг, відомий у світі кіно під псевдонімом “король жахів”, позитивно відгукнувся про стрічку “У глибинах Сени” від Netflix. Фільм неочікувано почав набирати популярність останнім часом на стримінговій платформі.
В основі сюжету – історія акули з Парижу, котра у своєму раціоні надає перевагу людям, а не рибі.
“У глибинах Сени” – історія про хижака, який викликає жах та паніку серед натовпу під час гри в триатлон.
“Я думав, що “У глибинах Сени” буде жартівливим фільмом, як “Акулячий торнадо”, але Твіттер переконав мене подивитися його, і він справді непоганий. Останні 25 хвилин були неймовірними”, – написав Стівен Кінг у соціальний мережі Х.
Спочатку Кінг висловлював сумніви щодо якості цього фільму, наводивши у приклад попередні роботи, котрі активно після виходу на екрани стрічки “Щелепи” 1975 року Спілберга, не надто вдало впоралися з образами акул.
“У глибинах Сени” від Netflix зараз має оцінку у 5,3 бала на сервісі IMDb та 64% якості від критиків і 34% від глядачів на сервісі Rotten Tomatoes.
- Найближча особа до Меган Маркл – Начо Фігерас показав, чим займається бренд American Riviera Orchard, яким керує дружина принца Гаррі.
В Ужгороді – пік цвітіння сакур, однієї з головних туристичних родзинок міста. Нині вулиці, площі та сквери, попри пізню весну та примхи природи, вкрилися рожевим квітом, даруючи ужгородцям та гостям міста особливу атмосферу спокою й краси.
Станом на 21 квітня у Балаклійському лісництві в Ізюмському районі рятувальники третю добу намагаються ліквідувати масштабну лісову пожежу.
У Росії, очевидно, почали розробляти стратегію впливу на майбутнього канцлера Німеччини Фрідріха Мерца.
У Білому домі почали пошук нового очільника Пентагону для заміни Піта Гегсета. Як повідомив американський посадовець на умовах анонімності, рішення пов’язане з черговим скандалом — цього разу через розголошення секретних військових даних.
На тлі стрімкого зростання цін на золото у Шанхай представили перший “банкомат для переробки золота”, що привернуло значний інтерес громадськості, особливо літніх людей, котрі прагнуть заробити на коштовностях, які зберігали роками.